Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    W drodze na Corn Island
2016

W drodze na Corn Island

Nikaragua
Nikaragua, Bluefields

Znowu jestesmy w podrozy I powiem szczerze ze oboje sie z tego faktu cieszymy. Prowadzenie restauracji sprawialo nam wiele frajdy a w dodatku zarabialismy fajne pieniadze ale rozpoczela sie bitwa na smierc I zycie miedzy wlasciielem obiektu a najemca wiec postanowilismy to przeczekac w ustronnym miejscu. Jezeli wszystko sie ulozy to pewnie wrocimy I dalej bedziemy harowac od rana do nocy ale na razie bedziemy plawic sie w sloncu na jednej z karaibskich wysp. Na wyspe mozemy dopiero dotrzec w srode bo wczesniej nic am nie plynie a samolot jest za drogi bo kosztyje 100 usa w dwie strony wiec chyba poczekamy na lajbe bo za nia zaplacimy tylko 20 usa. Wyspy otaczaja blekitne wody a I rafa kolarowa podobno jest nie kiepska wiec z pewnoscia bedziemy nurkowac z czego sie nieziernie ciesze. Jak tylko tam dojedziemy od razu napisze pare slow i wstawie pare fotek.adios

zula - 2016-02-08 10:33
...jak bardzo się cieszę ,że daliście znać o sobie.
Ściągnęłam Was telepatycznie- wczoraj usilnie myślałam i już chciałam zapytać na stronie co się dzieje u Was?
pozdrawiam ,odpoczynku ,słońca i morza do OPORU!
:-)

onewayticket
onewayticket - 2016-02-08 10:38
dziei wielkie Zula na pewno wykorzystamy dany nam czas w 100 procentach pozdrawiam goraco

berost
berost - 2016-02-08 22:25
Nareszcie - odnalazła się Rynna ze swoim Kochaniem. Już,już obawiałem się, że Was zeżarły
karaibskie aligatory... a tu hop! Rynienka wypłynęła
i nadaje znowu. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku (bo nie wiem, czy zaaferowani pracą zauważyliście, że mamy już kolejny rok). Agnieszko - rozumiem Twój ból, bo niespełna miesiąc temu (17.I) i ja straciłem swoją Mamę, która w kwietniu skończyłaby 96 lat (sic!). Pozdrawiam Was serdecznie.

onewayticket
onewayticket - 2016-02-09 01:55
Drogi Profesorze boleje nad twoja strata bo juz w tym wieku potrafie zrozumiec . Wracam do pisania I czekam na wszelkike opinie z Pana strony.

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016