Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    Zarosniete Kurzem Rowery!
2017

Zarosniete Kurzem Rowery!

Nikaragua
Nikaragua, San Juan del Sur

Wydawalo sie nam ze dwa lata w podrozy i tym samym beztroskiego zycia to cala wiecznosc bo gdy kiedys jechalismy tylko na tydzien na jakis wypoczynek to bylo juz cos! Tym czasem te dwa lata okazaly sie pierdnieciem w przyslowiowa make !!.Kasa nam sie skonczyla a ze do europy przesiaknietej konsumpcjonizmem i oblepionej lepkimi pazurami politycznych obrzepalcow nie chcialo sienam wracac postanowilismy szczescia sprobowac w Niracagui.Jako ze juz tam bylismy wszesniej sila zeczy bylo nam latwiej tym bardziej ze kontaktow troche narobilismy sobie co pomoglo nam w podjeciu decyzji aby w tym dziwnym ktaju na dluzej zostac.Za namowa naszego irlandzkiego przyjaciela Seamusa Fitzgeralda przejelismy restauracje ktora nazwalismy Black Monkey czyli Czarna Malpa.Dlaczego a to ze wzgledu na czarne malpy ktore ukochawszy te okolice wisza na okolicznych drzewach od rana do nosy wydzuerajc sie niemilosiernie przez co spac czasami nie mozna.Tak wiec rowery nasze wyladowaly w garazu a my od rana do nocy staramy sie zwiazac koniec z koncem.Idzie to wszystko wolno bo Nicaragua jest niesamowitym krajem pod kazdym wzgledem. W Nastepnym wpisni wrzuce pare fotek i napisze cos wiecej a moze nawet bede zdawal wam relacji jak sie nam tu zycie uklada. Adios

zula - 2017-03-08 06:18
Co za niespodzianka!
Życzę sobie abym na kolejny wpis i parę zdjęć nie czekała zbyt długo.
Pewno ciekawe jest Wasze życie daleko... daleko i to nas interesuje także!
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w prozie życia!
:-)

vika
vika - 2017-03-08 13:43
Jesteście odważni i wyjątkowi. Będzie co czytać . Pomyślności :)

Kornik - 2017-03-08 14:49
Ale super ze wróciłeś na bloga Rysio. I to akurat w dzień kobiet. Z niecierpliwością czekam na następne wpisy

coati
coati - 2017-03-08 16:06
chciałoby się pasem w dupsko dać ;-) jak za czasów naszych dziadków, bo zasłużyliście .... my tu w kraju nerwy na postronku, martwimy się co z wami, nawet na strony boliwijskie i chilijskie wchodzimy szukając zaginionej na salar ujuni pary polskiej a tu.... w knajpce sobie siedza, rybę pyszną może przyrządzają ...
pozdrawiamy serdecznie A

jowa31
jowa31 - 2017-03-09 18:10
przyłączam się do "coati' , ale naprawdę martwiłam się co z Wami< gdzie jestescie, zapuściliście korzenie na dobre?, napiszcie!, ja już do Zuli pisałam, ze może trzebaby Was odwiedzic!?,
pozdrawiam

zula - 2017-04-03 21:08
Witajcie!
Czekamy... cierpliwie lecz poczytać byśmy bardzo chcieli!
A może tak zrobisz nam niespodziankę ... napisz proszę!
Pozdrawiam Was

zula - 2017-08-05 20:23
Kwiecień...maj...czerwiec...lipiec i już mamy sierpień !
Minęło tyle czasu ...co tam u Was słychać czy wszystko dobrze i szczęśliwie?
Pozdrawiamy z upalnej Polski !

zula - 2018-08-04 09:18
Kolejny rok ...jak potoczyło się życie?
Myślę o Was ...pozdrawiam :)

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016