Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    W pamieci naszej na zawsze zostaniesz!

W pamieci naszej na zawsze zostaniesz!

Nikaragua
Nikaragua, San Juan del Sur

Cale zycie przygotowujemy sie na smierc bo ona jest czescia naszego zycia,kolejnym etapem ktorego nie sposob ominac. Dlaczego wiec tak bardzo cierpimy gdy ktos nam bliski odchodzi z tego swiata, dlaczego ciagle nie mozemy pogodzic sie z tak oczywistym faktem i dlaczego nawet najwieksze umysly nie potrafia temu sprostac.Rozumiemy to ale ciagle nie chcemy sie z tym pogodzic i nikt jeszcze nie znalazl skutecznej metody aby uniknac cierpienia po stracie bliskiej osoby. Jedynie czas w miare potrafi z tym poradzic.

Kto kolwiek znal Marianne Wojewnik (Mame Agi) szczerze ubolewac bedzie po jej stracie bo takie serce i dusze juz nie latwo jest znalezs w dzisiejszym swiece. Dobro jakiego doswiadczyli ci ktorym pisane bylo byc w jej otoczeniu jest nie zmierzone. Zawsze usmiechnieta i plena wigoru ,zawsze majaca swoje potrzeby na drugim miejscu przyczynila sie do tego ze zyskala szacunek u wszystkich tych ktorzy przyjemnosc mieli ja poznac.Z pewnoscia jej zyczeniem jest aby nikt po niej nie plakal ale niemozliwoscia to jest bo pustki w sercach po tak wielkiej stracie niczym wypelnic sie nie da. Gdy kiedy kolwiek dane Ci bedzi Marysiu czytac ten wpis wiedz ze pamietac Cie bedziemy zawsze az po czasu i wiecznosci Kres! :(((

zula - 2015-10-10 07:13
* ...niech spoczywa w spokoju.

Składam Wam wyrazy współczucia.
Małgorzata

onewayticket
onewayticket - 2015-10-10 07:16
Serdecznie dziekuje w imieniu swoim I malzonki.

BO
BO - 2015-10-10 07:21
Moi drodzy! Wprawdzie już składałem kondolencje na poście prywatnym, pozwólcie że podzielę Wasz smutek także i w tym miejscu. Niech światłość wiekuista świeci Waszej Mamie, a Wasza pamięć o Niej będzie dla niej najlepszą nagrodą.

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016