Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    Co Byscie zrobili na moim miejscu?

Co Byscie zrobili na moim miejscu?

Nikaragua
Nikaragua, San Juan del Sur

Juz od jakiegos czasu podroz nasza przebiega daleko od planu jaki sobie stworzylismy przed wyprawa. Plan oczywiscie byl elastyczny I do poprawek ale nie przypuszalismy ze wymnkie sie nam z pod kontroli. O tej poze powinnismy byc juz w Panamie a przynajmniej sie do niej zbilzac a wciaz Nikaragua nie odkryta przed nami. Glownym powodem oczywiscie jest smierc Agi Mamy ale I bez tego jestesmy bardzo do tylu a to dlatego ze miejsca w ktore zagladamy sa tak piekne ze zawsze zostajemy w nich dluzej niz to zaplanowane bylo. Czekajac na towarzyszke zycia I wiernego przyjaciela podrozy prace podjalem aby testnote I samotnosc w jakims stopniu zlagodzic. Chyba zbyt bardzo sie przykladalem bo wczoraj dostalem propozycje pracy w restauracji na dosc dobrych warunkach. W dodatku jak pokazalem zdjecia tortow ktore Aga robi moj nowy Bos az podskoczyl na sytolku I krzykna ze z fajny interes rozkrecic mozna. (zapraszam do obejrzenia tortow Agi na FB pod nazwa Fancy Sponge w Irlandi juz prawie nie wyrabiala sie z zamowieniami). I co mam robc dalej?!Mozemy podrozowac dalej az sie kasa skonczy I wrocic do eropejskiej zawieruchy I czuc lepkie od chciwosci palce politycznych manipulantow lub zostac i piers napelniac powietrzem jakim oddychali nasi dziadkowie i dzieki temu zyli dluzej wiecie co mam na mysli. Bardzo chce zwiedzac swiat ale tez nie chec wracac do tego od czego chcialem uciec juz bardzo dawno czyli polityki,obludy,podwojnej tozsamosci i od gory narzucanego konsumpcjonizmu. Musze wiec wybrac bo na to i na to kasy mi jak to mowia mi nie styknie wiec o rade prosze i wszystkie sugestie sa mile widziane a te najsensowniejsze pod uwage brane beda. Adios

genek
genek - 2015-10-22 10:00
Ja bym został w Nica i popracował troche a i Age bym do roboty zagonił. Niech lepi torty jak ma dryg do tego. Jakbym zarobił tyle kasy ile mi trzeba to bym pojechał dalej.
Jezeli tam skad wyjechaliscie nikt na Was specjalnie nie czeka , to nie macie sie dokąd spieszyć. Pracujac podszlifujecie hiszpanski - latwiej bedzie Wam na południu, a w dni wolne od tyry mozecie zwiedzac Nikarague.

BayofPlenty
BayofPlenty - 2015-10-22 10:01
Wyruszyłeś w świat, aby poszukać inspiracji i wygląda, że nieźle Ci się trafiło. Wielokulturowe miejsce i możliwość zarobku na utrzymanie. Doskonalenie języka i obserwacja funkcjonowania innych społeczności. Zostań i zdawaj relacje.

zula - 2015-10-22 14:11
Strona Fantacy Sponge- fantastyczna!

Zapytaj może siebie czy miejscowość,dom ,otoczenie i klimat odpowiada Tobie...Wam?
Czy praca będzie przyjemnością i da satysfakcję finansową aby utrzymać się i...odłożyć na dalsze wędrowanie?
Czy masz siły i zdrowie?
A przede wszystkim czy Twoja żona także chciałaby zamieszkać w tej miejscowości i pracować ...tworząc cukiernicze DZIEŁA!
Bezpłatne lekcje hiszpańskiego zapewnione!
Myślę ,że odpowiesz w każdym punkcie TAK
Powodzenia

onewayticket
onewayticket - 2015-10-22 14:30
Bardzo ale to bardzo dziekuje za pomoc. Ja mwyslalem pardzo podobnie a wy tylko utwierdziliscie mnie w moim przekonaniu. Jeszcze raz dziekuje

BO
BO - 2015-10-22 19:22
Pozwól, że i ja dołożę swój głos (wczoraj nie znalazłem chwili, żeby napisać do Ciebie), Otóż
zgadzam się z moimi przedmówcami i ich argumentacją. Skoro to Wasza podróż życia, to musicie mieć na to środki, a jeśli jest okazja
na dorobienie i w takim pięknym miejscu, to dlaczego nie skorzystać? W dodatku coś mi się wydaje (nie powtarzaj tego nikomu!?), że w pewnym momencie i okolicznościach to może być Wasz sposób na spędzenie reszty życia - krótko mówiąc Wasz biznes - kto wie? why not?

Ewelina
Ewelina - 2015-10-23 13:13
Hey Brat!
Życie to ciągłe wykonywanie wyborów i sztuką jest dokonanie tych najtrafniejszych;)
Hmmmmmm......Jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów na wakacje na przyszły rok ale Nikaragua brzmi zachęcająco! ;)))) Wszystkiego dobrego;)!

TeresaRynkiewicz
TeresaRynkiewicz - 2015-10-24 14:19
Witaj Synku Udało mi się wejść w komentarz Czytamy i oglądamy zdjęcia z zachwytem. Piękne chociaż nieraz pełne niepewności podróże.Zatrzymaj się tam gdzie jesteś .Będziesz jak by nie było bliżej nas .a odległe kraje A .Południowej niech poczekają.Napisz do mnie na pocztę e-maila .Pisałam do Ciebie po odejściu św.pamięci Marylki --i nie mam odpowiedzi.Powodzenia .Całujemy mocno .Rodzice.

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016