Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    Brak wenny!
2016

Brak wenny!

Ekwador
Ekwador, Cuenca

Bardzo przepraszam ze sie nie odzywalem ale naprawde sposobnosci nie bylo.Po pierwsze nie mialem komputera a po drugie chcac jak najszybciej wyjechac z tego kraju pedalowalismy od rana do nocy. Piszac to jestesmy w drodze do Loja a z tamtad suniemy do peruwianskiej granicy i powinnismy byc tam najdalej we wtorek.
Nie mam ochoty pisac o tym kraju bo musialbym uzywac zbyt wulgarnych slow.Jest drogo,ludzie wykozystuja turystow jak tylko moga,kadzieze zdazaja sie nader czesto a kraj sam w sobie sie stacza co przyznaja nawet sami mieszkancy.Po wprowadzeniu dolara do uzytku codziennego z roku na rok jest coraz gorzej a obecny prezydent poprzez swoja polityke jest przez ekwadorczykow znienawidzony.Duza role do pogorszenia sie sytuacji ekonomicznej i spolecznej kraju przyczynil sie rzad amerykanski ktorego nienawidze jak ujadajacego psa.
Mam nadzieje ze Peru bedzie inne i wroci nam energia do podrozowania oraz chec do pisania.Adios

zula - 2016-07-17 06:47
Uf!!!...bez weny ale zdjęcia piękne!
Spokojnej i szczęśliwej drogi do Peru.
Pozdrawiam Was

onewayticket
onewayticket - 2016-07-17 07:45
My tez Cie Pozdrawiamy i mam nadzieje ze wenna wkrotce powroci!

BoRa
BoRa - 2016-07-17 09:50
Powodzenia!

jowa31
jowa31 - 2016-07-17 21:44
fajnie, że się pozbieraliście i jedziecie dalej, powodzenia!,
niestety w Peru też musicie uważac na siebie, tak zupełnie bezpiecznie to tam nie jest!

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016