Geoblog.pl    onewayticket    Podróże    Ameryka Centralna,Poludniowa oraz Kuba    Zegnam Ekwador! Bez zalu z mojej strony!!!
2016

Zegnam Ekwador! Bez zalu z mojej strony!!!

Ekwador
Ekwador, Macará
Przejechano 22056 km

Ostatnim przystankiem na naszej podrozy po Ekwadorze jest przygraniczne Miasteczko Macara.Zwyczajnie niczym sie nie wyrozniajace ot taka zwykla dziur jak to w potocznym jezyku mozna by ujac.Przed nami Peru i nowe wyznania. Musimy pokonac kilkaset kilometrow aby przejechac dosc niegoscinny prawie ze pustynny teren aby dotrzec w miejsca ktore nas interesuja.Pierwszym miastem w jakim mamy zamiar przenocowac jest Piura polozona niedaleko pacyfiku. Jezeli okaze sie ze warto odwiedzic tamtejsze plaze to napewno z tego skorzystamy bo prawde mowiac stesknilem sie troche za widokiem oceanu.Z tego co slyszalem plaze e Peru nie naleza do najatrakcyjniejszych wiec pewnie dlugo tam nie zagrzejemy.Czeka nas tez zupelna zmiana klimatu z chlodnego i wilgotnego (taki towarzyszyl nam przez ostatnie dwa miesiace) na goracy i suchy . Pozegnamy sie na kilka dni z gorami i damy tym samy odpoczac naszym nadwyrezonym stawom albowiem przez przynajmniej 500 km towarzyszyc nam beda rowniny .Zmiana otoczenia dobrze nam zrobi bo monotonia jest najmniej pozadanym elementem podrozy.
Zegnamy Ekwador w dobrych nastrojach starajac sie zapomniec o tym co zlego nas tu spotkalo.Mimo to Ekwador nas nie zachwycil i uwazam ze jest przereklamowany co wielu przez nas spotkanych ludzi z cala odpowiedzialnoscia potwierdzilo.Z pewnoscia tu nie wroce no chyba ze dostane informacje o tym ze odnaleziono nasze skradzione rzeczy w co szczerze watpie .
Mimo nieprzyjemnych doznan nie stracilismy pasji do podrozowania i mam nadzieje ze nigdy to nie nastapi.Adios

zula - 2016-07-19 07:17
Relaksu w Peru!
Cieszy , że jest radość z podróży...wszystkiego dobrego!
Uważajcie na siebie :-)

kornik
kornik - 2016-07-19 09:53
Super. W Peru czekac na Was beda nowe przygody. Z pewnoscia przyjemniejsze niz te w Ekwadorze. Buziaki i szczesliwej podrozy

genek
genek - 2016-07-20 06:54
trzymajcie sie i pedalujcie dalej!!!

berost
berost - 2016-07-21 12:57
Witaj Robercie! Czytam Twój blog wytrwale i oczekuję na kolejny wpis oraz foto. Prosiłeś o sugestie, więc chcę Ci przypomnieć, że w południowej części Peru jest pustynia Nazca, gdzie znajdują się zagadkowe figury doskonale czytelne z kilkusetmetrowej wysokości, na ziemi widać długie linie (zresztą na lekcji historii opowiadałem o tym i pokazywałem zdjęcia z książki Daenikena). Masz okazję zweryfikować moje opowieści. Pozdrawiam.

Zasoby: 143 wpisy143 301 komentarzy301 2180 zdjęć2180 0 plików multimedialnych0

21.05.2016 - 21.05.2016